Disam Kargo - Global Lojistik Çözümler

Şirket Profili

Siz kıymetli müşterilerimize güvenli ve zamanında hizmet vermekte olan disam kargo Türkiye, Rusya,Ukranya ve Kazakistan hattında kurulmuş olup tüm çalışmalarımızı resmi gümrükleme ve nakliye hizmetleri şeklinde devam ettirmekteyiz.

Bu hizmetler ürününüzü sizin adınıza deponuzdan yada üreticinin deposundan alıp ihracatı, nakliyesi, Rusya'daki ithalatı ve alıcı adresine teslimi ile mal bedelinin tahsilatı operasyonlarının tümünü kapsamaktadır. Ayrıca, sadece Türkiye'den değil, Almanya , Belçika, Çin başta olmak üzere dünyanın bütün ülkelerinden Rusya Federasyonu'na yapacağınız ihracat işlerinizde gümrükleme hizmetlerinde size yardımcı olmanın yanında, nakliye organizasyonu ve depolama işlerinizi de Organize ediyoruz.

Misyonumuz

Disam Kargo olarak iş Ortaklarımızın ihtiyaçlarına maksimum çözümler ile yaklaşan, kalite inancına sahip, müşteri ilişkilerini düzeyli ve ticari ahlak platformuna dayandıran, aynı zamanda çalışanlarının motivasyonuna ve eğitimine önem veriyoruz.

Vizyonumuz

  • Globalleşen dünya koşullarında uzak mesafeleri kısaltan, yüzde yüz memnun müşteri felsefesini temel alan, en büyük sermayenin güven olduğu bilinci ile dünyanın en büyük taşıma şirketlerinden biri olma hedefini benimseyen, ilk tercihi olmayı sürdürmek ve sürekli iyileşme içinde kurumsal varlığımızı geleceğe taşımak temel aracımızdır.